Workownice

Workownica ręczna przeznaczona jest do napełniania worków produktami sypkimi. Stosuje się ją w obiektach przemysłu zbożowego, paszowego itp.

Wykonana jest z blachy stalowej.

W celu napełnienia worka produktem należy założyć worek na obwód korpusu workownicy, przymocować pasem i zaciągnąć klamrą. Przy pomocy dźwigni obrócić klapę, która pozwoli na przemieszczanie się produktu do worka. Po napełnieniu worka należy zamknąć dopływ produktu przy pomocy tej samej dźwigni i zdjąć worek. Z uwagi na to, że pas roboczy zaciskający worek jest zawieszony w kabłąkach bardzo łatwo można ją obsługiwać.

Workownice

W przemyśle zbożowym istotną funkcję pełni wiele maszyn, które znacznie usprawniają i ułatwiają pracę. Należą do nich chociażby workownice ręczne, pomagające szybko, a także skutecznie napełniać worki produktami sypkimi. Osoby, poszukujące tego typu rozwiązań zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Urządzenia, nazywane workownicami są przeznaczone do napełniania worków. Znajdują one zastosowanie w magazynach przemysłu zbożowego czy paszowego. Dzięki nim można zyskać doskonałe efekty pracy w krótkim czasie. Workownice znacznie zwiększają wydajność oraz precyzję podczas napełniania worków wybranym materiałem sypkim.

Wysokiej jakości workownica - niezastąpione urządzenie w przemyśle zbożowym

W ofercie naszej firmy można odnaleźć wyłącznie najlepszej klasy urządzenia, wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej. Proponowane tutaj workownice słyną z odporności na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym są bardzo stabilne i trwałe, dzięki czemu mogą doskonale służyć przez naprawdę długi czas.

Workownice - jak z nich korzystać?

Używanie workownic nie należy do skomplikowanych zadań, dlatego każdy może łatwo poradzić sobie z ich obsługą. Aby napełnić worek z ich pomocą należy bowiem założyć go na obwód korpusu urządzenia, przymocować go za pomocą pasa, a na koniec zaciągnąć klamrą. Następnie trzeba użyć dźwigni, która pozwala obrócić klapę - dzięki niej produkt sypki przemieszcza się do wnętrza worka. Kiedy worek zostaje napełniony, należy jeszcze zamknąć dopływ produktu przy zastosowaniu tej samej dźwigni. Po wykonaniu tych czynności worek można w prosty sposób zdjąć z urządzenia.

Tym, którzy szukają wyłącznie najlepszych i najtrwalszych workownic, polecamy nasze trwałe produkty. Jeśli jesteś nimi zainteresowany, to nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.