Rozdzielacze do zboża

Rozdzielacz do zboża - zastosowanie

Przemysł, nastawiony na produkcję zboża, nie mógłby funkcjonować bez pomocy wielu maszyn, przeznaczonych do różnego typu zadań. Wśród nich bardzo ważną funkcję pełnią rozdzielacze, które mają za zadanie rozdzielać zboża. Osoby, poszukujące doskonałej klasy urządzeń tego typu znajdą je w ofercie naszej firmy.

Najlepszej jakości rozdzielacz do zboża

Nasza firma stara się zawsze jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów, dlatego wykonuje jedynie najtrwalsze i najsolidniejsze urządzenia oraz maszyny, niezbędne w przemyśle rolniczym. Proponujemy praktyczne i funkcjonalne rozdzielacze do zboża, pozwalające zyskać doskonałe efekty podczas pracy. Do ich produkcji używamy blachy czarnej, łączonej ze sobą dzięki spawaniu. Wykonujemy zarówno rozdzielacze dwu, jak i wielodrogowe.

Wszystkie nasze urządzenia wyróżniają się najlepszą jakością, którą zawdzięczają zastosowaniu do ich produkcji sprawdzonych i trwałych surowców. Osoby, chcące zyskać odporne na zarysowania i uszkodzenia rozdzielacze do zboża, powinny zdecydować się na nasze usługi. Gwarantujemy, że każdy, kto zechce skorzystać z naszych urządzeń będzie zadowolony z ich pracy i świetnych efektów przez bardzo długie lata.

Rozdzielacz dwudrogowy symetryczny okrągły. Wykonanie z blachy o grubości 3mm o średnicy 160 i 200 mm.
Rozdzielacz wielodrogowy od 3 do 10 wylotów.