Przenośniki odpadowe

Przenośnik zabierakowy odpadowy przeznaczony jest do transportu poziomego wszelkiego rodzaju niewielkich odpadów (zanieczyszczonego ziarna kłosów, części łodyg, liści i chwastów). Urządzenie pozwala na wysokowydajne odprowadzanie odpadów w halach produkcyjnych central nasiennych, gospodarstwach rolnych – w pomieszczeniach zamkniętych lub na/z zewnątrz pomieszczeń. Przenośnik składa się segmentów połączonych śrubowo, kół zębatych napędowych, rolek podłańuchowych, napędu oraz łańcucha z zabierakami. Napęd przenośnika tzn. motoreduktor umieszczony jest bezpośrednio na wale napędowym z kołem zębatym , który przesuwa łancuch po rolkach. Przenośnik wyposażony jest również w system napinania łańcucha.

 Produkujemy przenośniki o wydajności 5, 20 t/h. Przenośniki naszej produkcji charakteryzuje:

- prostota pozwalająca na bardzo łatwy montaż (np we własnym zakresie)                                                                                                                                              

- łatwa obsługa i konserwacja    

- wysoka bezawaryjność i efektywność                    

- niski pobór energii

- solidność i trwałość wykonania

Najlepsze rezultaty pracy dzięki zastosowaniu przenośników odpadowych

Przemysł rolny nie mógłby funkcjonować bez wielu ważnych maszyn i urządzeń, które znacznie ułatwiają pracę i pozwalają osiągać najlepsze efekty. Przenośniki zabierakowe odpadowe służą do transportu poziomego różnego rodzaju niewielkich zanieczyszczeń, takich jak zanieczyszczone ziarna kłosów, liście, chwasty czy części łodyg. Urządzenia, takie jak przenośniki odpadowe, umożliwiają szybkie i skuteczne odprowadzanie odpadów w przedsiębiorstwach, zajmujących się produkcją nasion. Przenośniki odpadowe, oferowane przez naszą firmę, są przeznaczone do użytku w gospodarstwach rolnych, zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Jak zbudowany jest przenośnik odpadowy

Przenośnik to urządzenie, przeznaczone do transportu bliskiego. Służą do przemieszczania różnego rodzaju ładunków lub sypkich materiałów. Wśród nich znajdują się modele, wykorzystywane do przenoszenia odpadów. Maszyny te składają się z segmentów, które są połączone ze sobą za pomocą śrub, rolek podłańcuchowych, łańcucha z zabierakami kół zębatych napędowych oraz napędu. Napędem przenośnika odpadowego jest tak zwany motoreduktor, który umieszcza się bezpośrednio na wale napędowym z kołem zębatym, przesuwającym łańcuch po rolkach. Urządzenie posiada także system napinania łańcucha.

Najlepszej jakości przenośniki odpadowe - znajdziesz je u nas!

Naszym klientom oferujemy doskonałej klasy przenośniki odpadowe, odznaczające się wydajności, wynoszącą 5, 20 t/h. Urządzenia tego typu są proste w montażu, który można wykonać we własnym zakresie. Cechuje je także łatwa obsługa i konserwacja. Maszyny posiadają solidną konstrukcję i są przy tym bardzo trwałe. Ponadto, wyróżnia je wysoka bezawaryjność oraz niski stopień poboru energii.