Przenośniki taśmowe do zboża

Przenośnik taśmowy jest najwydajniejszym urzadzeniem służącym do ciagłego transportu poziomego. Przenośnik typu PT przeznaczony jest do transportu ziarna i nasion. Urządzenie pozwala na wysokowydajny transport materiału w magazynach zbożowych, gospodarstwach rolnych – w pomieszczeniach zamkniętych lub na/z zewnątrz pomieszczeń. Przenośnik składa się segmentów połączonych śrubowo, bebnów napędowych, rolek prowadzących, napędu oraz taśmy. Napęd przenośnika tzn. motoreduktor umieszczony jest bezpośrednio na wale napędowym, który przesuwa taśmę po rolkach. Przenośnik wyposażony jest również w system napinania taśmy.

Produkujemy przenośniki o wydajności 5, 10, 20, 40 t/h o szerokościach taśmy 250, 300, 400 i 500 mm. Przenośniki naszej produkcji charakteryzuje:                        

- prostota pozwalająca na bardzo łatwy montaż (np we własnym zakresie)                                                                                                        

- łatwa obsługa i konserwacja                                                                                                                                                                                                                   

- wysoka bezawaryjność i efektywność                    

- niski pobór energii

- solidność i trwałość wykonania                                                                                                                                                                                                                  

Dodatkowo wykonujemy przenośniki z taśmami zabierakowymi oraz z atestem spozywczym.

Przenośniki Taśmowe

Przemysł rolniczy korzysta z pomocy rozmaitych urządzeń oraz maszyn, przeznaczonych do różnego typu zadań. W firmach, zajmujących się produkcją zboża, nie może zabraknąć popularnych podnośników kubełkowych. Naszym klientom oferujemy podnośniki typu PK, służące do transportu pionowego ziarna oraz nasion, takich jak zboża, kukurydza, rośliny strączkowe i oleiste. Urządzenia te nadają się do przenoszenia produktów rolnych o granulacji cząstek do 10 mm. Radzą sobie z gęstością usypową, wynoszącą 300-1200 kg/m3 i wilgotnością do 25 %.

Oferujemy doskonałej klasy przenośniki kubełkowe, umożliwiające wysokowydajny transport materiału w pionie, zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i magazynach. Urządzenia te można stosować na zewnątrz lub w pomieszczeniach zamkniętych.

Najlepszej jakości podnośniki kubełkowe

Urządzenie, takie jak podnośnik kubełkowy, jest zbudowane z głowicy z wysypem, segmentów pośrednich, taśmy z kubełkami oraz stopy. Napęd przenośnika, zwany motoreduktorem, umieszczany jest na zewnątrz głowicy, napędzającej koło zapasowe, znajdujące się wewnątrz głowicy maszyny. Pas tkaninowo-gumowy, zwany przekładkowym, z zamocowanymi wzdłuż kubełkami, oplata koło w głowicy i koło nawrotne w stopie przenośnika, posiadającej mechanizm naciągu pasa. W podnośnikach kubełkowych ziarno zsypuje się do specjalnego otworu, który znajduje się w stopie urządzenia. Stamtąd surowiec trafia do kubełków transportowych, a następnie zostaje pobierany przez rury technologiczne w segmentach pośrednich w górę

Szukasz przenośników kubełkowych do zboża? Znajdziesz je u nas!

Proponujemy wyjątkowo trwałe i wytrzymałe przenośniki kubełkowe, idealne do zboża. Wykonujemy urządzenia o 5, 10, 20, 30, 40 t/h. Wszystkie nasze podnośniki wyróżniają się łatwością montażu. Cechują się również prostą obsługą oraz konserwacją. Maszyny mogą służyć przez długie lata, ponieważ ich cechą charakterystyczną jest także wysoka bezawaryjność.

Jeśli szukasz podnośników kubełkowych, pobierających mało energii, a przy tym odznaczających się solidną i trwałą konstrukcją, skontaktuj się z nami.