Przenośniki taśmowe do zboża

Przenośnik taśmowy jest najwydajniejszym urzadzeniem służącym do ciagłego transportu poziomego. Przenośnik typu PT przeznaczony jest do transportu ziarna i nasion. Urządzenie pozwala na wysokowydajny transport materiału w magazynach zbożowych, gospodarstwach rolnych – w pomieszczeniach zamkniętych lub na/z zewnątrz pomieszczeń. Przenośnik składa się segmentów połączonych śrubowo, bebnów napędowych, rolek prowadzących, napędu oraz taśmy. Napęd przenośnika tzn. motoreduktor umieszczony jest bezpośrednio na wale napędowym, który przesuwa taśmę po rolkach. Przenośnik wyposażony jest również w system napinania taśmy.

Produkujemy przenośniki o wydajności 5, 10, 20, 40 t/h o szerokościach taśmy 250, 300, 400 i 500 mm. Przenośniki naszej produkcji charakteryzuje:                        

- prostota pozwalająca na bardzo łatwy montaż (np we własnym zakresie)                                                                                                        

- łatwa obsługa i konserwacja                                                                                                                                                                                                                   

- wysoka bezawaryjność i efektywność                    

- niski pobór energii

- solidność i trwałość wykonania                                                                                                                                                                                                                  

Dodatkowo wykonujemy przenośniki z taśmami zabierakowymi oraz z atestem spozywczym.

Najlepsze rezultaty pracy dzięki zastosowaniu przenośników odpadowych

Przemysł rolny nie mógłby funkcjonować bez wielu ważnych maszyn i urządzeń, które znacznie ułatwiają pracę i pozwalają osiągać najlepsze efekty. Przenośniki zabierakowe odpadowe służą do transportu poziomego różnego rodzaju niewielkich zanieczyszczeń, takich jak zanieczyszczone ziarna kłosów, liście, chwasty czy części łodyg. Urządzenia, takie jak przenośniki odpadowe, umożliwiają szybkie i skuteczne odprowadzanie odpadów w przedsiębiorstwach, zajmujących się produkcją nasion. Przenośniki odpadowe, oferowane przez naszą firmę, są przeznaczone do użytku w gospodarstwach rolnych, zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Jak zbudowany jest przenośnik odpadowy

Przenośnik to urządzenie, przeznaczone do transportu bliskiego. Służą do przemieszczania różnego rodzaju ładunków lub sypkich materiałów. Wśród nich znajdują się modele, wykorzystywane do przenoszenia odpadów. Maszyny te składają się z segmentów, które są połączone ze sobą za pomocą śrub, rolek podłańuchowych, łańcucha z zabierakami kół zębatych napędowych oraz napędu. Napędem przenośnika odpadowego jest tak zwany motoreduktor, który umieszcza się bezpośrednio na wale napędowym z kołem zębatym, przesuwającym łańcuch po rolkach. Urządzenie posiada także system napinania łańcucha.

Najlepszej jakości przenośniki odpadowe - znajdziesz je u nas!

Naszym klientom oferujemy doskonałej klasy przenośniki odpadowe, odznaczające się wydajności, wynoszącą 5, 20 t/h. Urządzenia tego typu są proste w montażu, który można wykonać we własnym zakresie. Cechuje je także łatwa obsługa i konserwacja. Maszyny posiadają solidną konstrukcję i są przy tym bardzo trwałe. Ponadto, wyróżnia je wysoka bezawaryjność oraz stopień poboru energii.