Przenośniki taśmowe do zboża

Przenośnik taśmowy jest najwydajniejszym urzadzeniem służącym do ciagłego transportu poziomego. Przenośnik typu PT przeznaczony jest do transportu ziarna i nasion. Urządzenie pozwala na wysokowydajny transport materiału w magazynach zbożowych, gospodarstwach rolnych – w pomieszczeniach zamkniętych lub na/z zewnątrz pomieszczeń. Przenośnik składa się segmentów połączonych śrubowo, bebnów napędowych, rolek prowadzących, napędu oraz taśmy. Napęd przenośnika tzn. motoreduktor umieszczony jest bezpośrednio na wale napędowym, który przesuwa taśmę po rolkach. Przenośnik wyposażony jest również w system napinania taśmy.

Produkujemy przenośniki o wydajności 5, 10, 20, 40 t/h o szerokościach taśmy 250, 300, 400 i 500 mm. Przenośniki naszej produkcji charakteryzuje:                        

- prostota pozwalająca na bardzo łatwy montaż (np we własnym zakresie)                                                                                                        

- łatwa obsługa i konserwacja                                                                                                                                                                                                                   

- wysoka bezawaryjność i efektywność                    

- niski pobór energii

- solidność i trwałość wykonania                                                                                                                                                                                                                  

Dodatkowo wykonujemy przenośniki z taśmami zabierakowymi oraz z atestem spozywczym.

Przenośnik taśmowy - zajdziesz go w ofercie naszej firmy

W przemyśle rolniczym stosuje się wiele urządzeń, które pomagają zwiększać wydajność. Istotną funkcję pełni wśród nich przenośnik taśmowy. Nasi klienci mogą liczyć na trwałe i solidne urządzenia, które będą świetnie sprawować się przez długie lata.

Oferujemy wysokiej jakości przenośniki taśmowe, zapewniające bardzo wydajne efekty podczas pracy. Urządzenia te przeznaczone są do ciągłego transportu poziomego. Produkujemy taśmociągi typu PT, które umożliwiają transport różnego typu nasion oraz ziarna. Projektowane i produkowane przez nas urządzenia taśmowe zawsze wyróżnia doskonałe wykonanie i najwyższa jakość, będąca gwarancją zadowolenia każdego klienta, decydującego się na korzystanie z naszych sług.

Wybierz taśmociąg, przygotowany na każde zadanie!

Urządzenia, takie jak przenośnik taśmowy, stosowane są do transportu materiału w magazynach zbożowych. Korzystają z nich gospodarstwa rolne, zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz budynków.

Powstające w naszej firmie przenośniki taśmowe do zboża są zbudowane z segmentów, połączonych ze sobą śrubowo. W jego skład wchodzą również bębny napędowe, rolki prowadzące, napęd oraz taśmy. Napęd w tym urządzeniu montowany jest na wale napędowym, przesuwającym taśmę po rolkach. Przenośniki wyposażane są również w system napinania taśmy.

Szukasz wysokiej klasy przenośników taśmowych do zboża? Skontaktuj się z nami!

Tworzymy wyłącznie najlepsze i najskuteczniejsze przenośniki taśmowe, wyróżniające się doskonałą wydajnością - 5, 10, 20, 40 t/h. Posiadają one następujące szerokości taśmy: 250, 300, 400 i 500 mm.

Wszystkie taśmociągi, produkowane w naszej firmie charakteryzują się prostotą, umożliwiającą niezwykle łatwy montaż. Urządzenia nie są skomplikowane w obsłudze oraz konserwacji. Wyróżnia je także wysoka bezawaryjność oraz niski pobór energii. Przenośniki taśmowe są także bardzo solidne, dzięki czemu nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym czy zarysowaniom podczas pracy. Ponadto, zajmujemy się także produkcją przenośników z taśmami zabierakowymi oraz taśmociągami, posiadającymi atest spożywczy. Jeśli szukasz urządzeń tego typu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.