Kosze zasypowe

Produkujemy kosze zasypowe zbiorników, kosze przyjęciowe podnośników kubełkowych. Wykonujemy również kosze nietypowe na życzenie klienta

Kosze zasypowe

W przemyśle rolniczym korzysta się z wielu maszyn oraz urządzeń, niezbędnych do transportu czy obróbki zebranego surowca. Wśród nich niezwykle ważne są trwałe i solidne kosze zasypowe, które umożliwiają transport materiałów sypkich.

Proponowane tutaj urządzenia odnajdują zastosowanie podczas przewożenia kukurydzy, zboża, buraków czy rzepaku. Praktyczne i funkcjonalne kosze zasypowe wykorzystuje się przede wszystkim w przemyśle paszowym, zajmujących się tworzeniem różnego rodzaju pasz.

Szeroki wybór koszy zasypowych - oferujemy najlepszej jakości urządzenia

Proponowane przez nas kosze wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu mogą służyć przez bardzo długi czas. Oferujemy doskonałej klasy kosze zasypowe zbiorników, jak również kosze przyjęciowe podnośników kubełkowych. Na specjalne życzenie naszych klientów możemy także zaprojektować i wykonać bardziej nietypowe kosze, które spełnią wszelkie oczekiwania zamawiających.

Kosze zasypowe - niezastąpione w przemyśle rolnym

Urządzenia, takie jak kosze zasypowe, okazują się niezbędne w przemyśle. Wykorzystuje się je do odbioru ziarna z naczep samochodów czy przyczep pojazdów rolniczych. Następnie, z ich pomocą, surowce mogą być przekazywane do transportu, a następnie do magazynu.

Klienci, poszukujący wyłącznie najlepszych rozwiązań do transportu ziarna, znajdą je u nas. Proponujemy jedynie wspaniałej klasy kosze zasypowe, wykonane z solidnych materiałów. Urządzenia te pozwalają w wygodny sposób odważać mieszanki zbóż. Są także dostępne w wielu wielkościach oraz kształtach. Oprócz wspaniałej jakości urządzeń nasza firma oferuje również doskonałą obsługę, dzięki której każdy nasz klient będzie w pełni zadowolony.

Kosz zasypowy stopy podajnika kubełkowego o pojemności 1,6 m3. Kosz z kratą bez zasuwy.
Kosz ze stopą podajnika kubełkowego. Kosz o pojemnosci 1,3m3 do rozładunku ziarna z pojemnika typu BIG-BAG. Kosz wyposażony w zasuwę na zasadzie dźwigni wyłozony kratą
Kosz spustowy z wylotem umieszczonym asymetrycznie wykonany pod klienta.