Rozdzielacze do zboża

Rozdzielacz do zboża - zastosowanie

Przemysł, nastawiony na produkcję zboża, nie mógłby funkcjonować bez pomocy wielu maszyn, przeznaczonych do różnego typu zadań. Wśród nich bardzo ważną funkcję pełnią rozdzielacze, które mają za zadanie rozdzielać zboża. Osoby, poszukujące doskonałej klasy urządzeń tego typu znajdą je w ofercie naszego sklepu.

Nasza firma stara się zawsze jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów, dlatego wykonuje jedynie najtrwalsze i najsolidniejsze urządzenia oraz maszyny, niezbędne w przemyśle rolniczym. Proponujemy praktyczne i funkcjonalne rozdzielacze do zboża, pozwalające zyskać doskonałe efekty podczas pracy. Do ich produkcji używamy blachy czarnej, łączonej ze sobą dzięki spawaniu. Wykonujemy zarówno rozdzielacze dwu, jak i wielodrogowe.

Najlepszej jakości rozdzielacz do zboża

Wszystkie nasze urządzenia wyróżniają się najlepszą jakością, którą zawdzięczają zastosowaniu do ich produkcji sprawdzonych i trwałych surowców. Osoby, chcące zyskać odporne na zarysowania i uszkodzenia rozdzielacze do zboża, powinny zdecydować się na nasze usługi. Gwarantujemy, że każdy, kto zechce skorzystać z naszych urządzeń będzie zadowolony z ich pracy i świetnych efektów przez bardzo długie lata. Urządzenia, takie jak wielokanałowy rozdzielacz do zboża pozwalają mieszać ze sobą próbki pierwotne i rozdzielać je na równe części. Zostają one gromadzone w środku urządzenia, gdzie tworzą dwie różne grupy. Jedna z nich jest tak zwaną kontrapróbkę, natomiast ta druga próbką laboratoryjną.

Wysokiej jakości rozdzielacze, przeznaczone do zboża, pozwalają znacznie przyspieszyć pracę. Dzięki nim można również uniknąć błędów, które łatwo popełnić mieszając i rozdzielając od siebie zboże w sposób ręczny. Stabilne i wytrzymałe rozdzielacze, produkowane według wszelkich standardów, spełnią oczekiwania każdego klienta.  

Rozdzielacz dwudrogowy symetryczny okrągły. Wykonanie z blachy o grubości 3mm o średnicy 160 i 200 mm.
Rozdzielacz wielodrogowy od 3 do 10 wylotów.