Czyszczalnie wstępne

Czyszczalnia sitowo-rotacyjna typu CZSR przeznaczona jest do czyszczenia ziarna przed magazynowaniem oraz suszeniem. Pozwala ona producentowi rolnemu doprowadzić ziarno zbóż, rzepaku i innych nasion po zbiorach do unijnych parametrów skupu oraz służy do przygotowania ziarna do dalszych zabiegów konsygnacyjno-technologicznych. Podmiotom przechowującym ziarno pozwala ona też na zabiegi konserwujące, tj. czyszczenie i wietrzenie ziarna. Maszyna ta nie służy do końcowego, dokładnego czyszczenia technologicznego surowca zbożowego, ani do dokładnej separacji kwalifikowanego materiału siewnego z połamanych dużych cząstek ziarna lub uciążliwych zanieczyszczeń, do czego przeznaczone są specjalne urządzenia dokładnego oczyszczania, jak np. tryjery.

Produkujemy czyszczalnie o wydajności 2,5, 10, 20 t/h.  Czyszczalnie naszej produkcji charakteryzuje:

- łatwa obsługa i konserwacja  

- wysoka bezawaryjność i efektywność                    

- niski pobór energii

- solidność i trwałość wykonania                                                                                                                                                                                                                      

Czyszczalnie posiadają regulację obrotów, zmianę kata pochylenia sita bębnowego, układ szczotkowy czyszczący sita, wentylator odsysajacy. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania kosza zasypowego maszyny.

Czyszczalnie wstępne

Urządzenia, takie jak czyszczalnie wstępne, mające za zadanie oddzielać zboża i ziarna od niepożądanych zanieczyszczeń. Osoby, szukające trwałych i solidnych maszyn przemysłowych, powinny koniecznie zapoznać się z naszą ofertą.

Proponujemy czyszczalnie sitowo-rotacyjne typu CZSR. Urządzenia te wykorzystuje się do oczyszczania ziarna przed rozpoczęciem jego magazynowania, jak i suszenia. Urządzenia tego rodzaju umożliwiają rolnikom doprowadzanie ziarna zbóż czy rzepaku po zbiorach, do takiego stanu, by spełniały wszelkie wymagania unijnego skupu. Oczyszczane w ten sposób ziarna są odpowiednio przygotowane do dalszych zabiegów konsygnacyjno-technologicznych. Czyszczalnie wstępne umożliwiają zabiegi konserwujące, takie, jak czyszczenie i wietrzenie ziarna.

Zależy Ci na najskuteczniejszej czyszczalni wstępnej? Wybierz nasze maszyny!

Decydując się na zakup czyszczalni sitowo-rotacyjnej, przeznaczonej do prac wstępnych, należy pamiętać, że z jej pomocą nie da się dokładnie oczyścić surowca zbożowego. Maszyna nie jest również odpowiednia do precyzyjnej separacji kwalifikowanego materiału siewnego z trudnych zanieczyszczeń lub większych fragmentów połamanego ziarna.

Czym charakteryzują się nasze czyszczalnie wstępne?

Klienci, decydujący się na wybór naszych maszyn, mogą liczyć na bardzo skuteczne czyszczalnie wstępne, wyróżniające się wydajnością 2,5, 10, 20 t/h. Urządzenia te są ponadto łatwe w obsłudze i konserwacji. Wysokiej jakości surowce, wykorzystane do ich produkcji przekładają się na wysoką bezawaryjność maszyn oraz dużą efektywność podczas pracy. Ponadto, odznaczają się niskim poborem energii.

Dostępne tutaj czyszczalnie są wyposażone w regulację obrotów, zmianę kąta pochylenia sita bębnowego, układ szczotkowy czyszczący sita oraz wentylator odsysający. Dodatkowo, na życzenie naszego klienta, istnieje możliwość wykonania kosza zasypowego maszyny.